Hakkımızda: 

Siz değerli öğrencilerimizin rahatı düşünülerek;

Apart odalarımızda ortopedik yatak, her dairede mutfak-lavabo-banyo-wc bulunmakta, kişiye özel dolaplar, her bir öğrenci için de ayrı çalışma masası bulunmaktadır.

Apart odalarımız 2, 3 ve tek kişilik odalar halinde, kişiler aynı odada bulunsalar bile birbirlerini rahatsız etmeksizin istedikleri zaman ders çalışabilecekleri, istedikleri zaman uyuyabilecekleri biçimde tasarlanmıştır.

Kütahya’da bir ilk olarak dairelerimizde oturma odaları mevcuttur. Odada televizyon oturma grubu ve yemek masası vardır. Fatura derdiniz yok. Elektrik, Su, Doğalgaz ve İnternet ücretleri ücretimizin içindedir.

Apartımız her gün kat görevlilerince temizlenmektedir. Dairelerimiz full eşyalı olup çamaşır makinesi, buzbolabı, wifi ve ücretsiz ütüleme imkanına sahiptir.

Apartımız Milli Eğitim Özel Öğrenci Barınma Yönetmeliğine uygun olarak dizayn edilmiş olup Milli Eğitim Bakanlığı Ruhsatına sahiptir.

Kısacası huzur ve konforunuzu düşünüyorsanız Kütahya’da ilk tercih edeceğiniz konaklama adresi Özel Çakır Kız Apart olmalıdır.

İletişim : 0506 133 40 10